Proszę wybrać region

Hiszpania

stolica

Madryt

religia

Katolicyzm

język

Kastylijski

Hiszpania słynie na całym świecie z wyjątkowych krajobrazów, zabytków, fauny i flory oraz fantastycznych, otwartych ludzi. Między innymi dzięki temu tak wiele osób po prostu się w niej zakochuje i podejmuje decyzję o przeprowadzce bądź wycieczce na Półwysep Iberyjski.

Dużym atutem hiszpańskich kurortów są piaszczyste plaże oraz łagodny klimat sprawiający, że sezon turystyczny trwa tu bardzo długo, słońce świecie tu niemal przez cały rok, a temperatury są zawsze dodatnie.

Hiszpania

Uczucie bycia częścią wspólnoty: Hiszpanie są bardzo otwartym narodem i z pewnością docenią Państwo ich pogodę ducha oraz poczucie wspólnoty, mieszkając zarówno w dzielnicy typowo hiszpańskiej, jak też w ośrodkach turystycznych.

Niekończąca się rozrywka: Nie będą się Państwo nudzić! Istnieje tutaj tak wiele możliwości…Od doskonalenia swoich zdolności na mistrzowskich polach golfowych po naukę windsurfingu w nieskazitelnie czystych wodach morza Śródziemnego.

Rozsądne ceny nieruchomości: W Hiszpanii znaleźć można wiele posiadłości wycenionych bardzo przystępnie –  o wiele tańszych niż podobne obiekty dostępne w Polsce.

Wszystko, czego potrzebujesz: Cały kraj posiada doskonałą infrastrukturę, wliczając w to doskonałą pomoc medyczną, sklepy oraz szkoły.

Zgodnie z popularną zasadą, w myśl której najlepsze interesy robi się podczas kryzysu, wielu obcokrajowców kupuje nowe mieszkania od deweloperów, aby je następnie wynająć. Zyski z wynajmu lokalu turystom przekraczają raty kredytowe za nieruchomość. Inna metoda polega na kupowaniu tanich mieszkań wymagających gruntownego remontu, remontowaniu ich i odsprzedawaniu z zyskiem. Przy tym drugim procederze pracuje także wielu specjalistów z Polski. W Hiszpanii wysokiemu standardowi towarzyszą relatywnie niskie koszty utrzymania, co jest bez wątpienia kolejną ważną inspiracją do inwestowania w hiszpańskie nieruchomości. Costa Blanca posiada zarówno luksusowe wille otoczone wielkimi ogrodami, jak i zwykłe osiedla mieszkalne. Jednakże nawet na tych drugich standardem jest wspólny basen, a niekiedy także i ogród. Dlatego nawet zakup zwykłej kawalerki w tym regionie można uznać za opłacalny. Możemy tam jeździć na wakacje, a pod swoją nieobecność wynajmować lokum turystom, możemy uwić sobie tam gniazdko na spokojną emeryturę, a równocześnie w każdej chwili możemy z niego zrezygnować, spieniężając swoją inwestycję.

Przeglądaj oferty w regionie Hiszpania