Torrevieja, Alicante, Hiszpania

Punta Prima

Punta Prima to jeden z najatrakcyjniejszych nadmorskich zakątków w Hiszpanii.

Położony jest w południowej części Costa Blanca, na obrzeżach miasta Torrovieja. Do jego centrum mamy 4 kilometry drogi, a do międzynarodowego lotniska El Altet w kurorcie Alicante niecałe 60 kilometrów. Z El Altet polecimy bezpośrednio do Polski.

Tutejsze plaże należą do jednych z najczystszych na wybrzeżu. Zostały odznaczone błękitną flagą, świadczącą o ich wysokim standardzie. Przy jednej z plaż rośnie zabytkowy las palmowy, posadzony w 1970 roku, który przyciąga turystów z całego Costa Blanca. Do wszystkich plaż można dostać się spacerując promenadą, z której rozciągają się wspaniałe widoki na okolicę.

Mieszkania położone na Punta Prima, La Recoletta i osiedle Panorama od lat znane są polskim i rosyjskim inwestorom w nieruchomości w Europie, którzy upodobali sobie to miejsce na wakacyjne mieszkanie w Hiszpanii.

Punta Prima to dobra lokalizacja na inwestycję w zagraniczne nieruchomości i posiadanie własnego mieszkania w Hiszpanii. Także wynajem wakacyjny może dać spodziewane rezultaty w postaci dobrego obłożenia tych mieszkań w okresie letnim i jesiennym, a zimą można takie mieszkanie zaoferować na wynajem dla golfistów poszukujących zakwaterowania w apartamentach, a nie w hotelach na Costa Blanca w Hiszpanii.

Punta Prima
Przeglądaj oferty w regionie Punta Prima